Statistikk

NoARK har flere serier som går gjennom løpssesongen i tillegg til selve amatørchampionatet i regi av Norsk Jockeyklub. Vi legger ut oppdatert statistikk fortløpende. Poengfordelingen i NoARKs cup-er er som følger etter beste plassering: 18, 14, 12, 8, 6 og 2 for uplassert. Løpene vil være åpne for alle amatørryttere, men bare NoARKs medlemmer kan samle poeng i seriene. Beste rytter sammenlagt i seriene får en gave/gavekort. NoARKs amatørserie gjelder alle løp unntatt Ladies Cup.

Poeng i seriene beregnes fra den dagen medlemsskap i NoARK er betalt.

Oppdatert etter siste løpdag 14. november

NoARK amatørserie 2021 - endelig resultat

Navn12345USumAntall løp
Viktoria Aurora Hughes21233612817
Emilie Finckenhagen11216310614
Mai Elin Fjellheim2221410411
Charlotta Ericsson232410211
Michelle Palmberg3231969
Ida Tandberg11479413
Jana Kolackova21113748
Michelle Rosenqvist1132607
Evelina Rönnlund213566
Elin Ahlin 121544
Linn Christine Arntzen134508
Linda Dahl1125449
James Fitzmaurice1183410
Caroline Løwø111263
Frida Sandbraaten12163
Gina Mathisen12103
Benedikte Rånes121

Høymyr Hesteutstyr Cup 2021 - endelig resultat

Navn12345USumAntall løp
Emilie Finckenhagen111363
Michelle Rosenqvist12303
Jana Kolackova12223
Michelle Palmberg11202
Ida Tandberg1181
Charlotta Ericsson12183
Evelina Rönnlund12183
Linda Dahl11102
Viktoria Aurora Hughes12103
Gina Mathisen161
James Fitzmaurice363
Mai Elin Fjellheim121
Linn Christine Arntzen121

Øvrevoll Hesteeierforenings Klokkeserie 2021 - endelig resultat

Navn12345USumAntall løp
Jana Kolackova1111404
Elin Ahlin11322
Viktoria Aurora Hughes112304
Michelle Rosenqvist111283
Ida Tandberg111283
Michelle Palmberg11262
Charlotta Ericsson112264
Emilie Finckenhagen111223
James Fitzmaurice111203
Linn Christine Arntzen181
Mai Elin Fjellheim363
Frida Sandbraaten242
Gina Mathisen121
Evelina Rönnlund121
Benedikte Rånes121

PA Minibuss Cup 2021 - endelig resultat

Navn12345USumAntall løp
Mai Elin Fjellheim111443
Viktoria Aurora Hughes111403
Linn Christine Arntzen111283
Ida Tandberg21263
Michelle Palmberg11222
Emilie Finckenhagen21143
Linda Dahl12103
Caroline Løwø121

Mestseirende amatørrytter 2021*

Navn123
Charlotta Ericsson330
Evelina Rönnlund310
Mai Elin Fjellheim222
Viktoria Aurora Hughes212
Jana Kolackova211
Elin Ahlin120
Ida Tandberg114
Emilie Finckenhagen114
Michelle Rosenqvist110
Thuva Hjalmarsson101
Linn Christine Arntzen100
Caroline Løwø100
Camilla Graver100
* Alle amatørløp regnes med, uansett medlemsskap i NoARK.

Statistikk 2020

Statistikk 2019

Statistikk 2018

Statistikk 2017

Statistikk 2016

Statistikk 2015

Statistikk 2014

Statistikk 2013

Statistikk 2012

Statistikk 2011

Statistikk 2010

Statistikk 2009