Statistikk

NoARK har flere serier som går gjennom løpssesongen i tillegg til selve amatørchampionatet i regi av Norsk Jockeyklub. Vi legger ut oppdatert statistikk fortløpende. Poengfordelingen i NoARKs cup-er er som følger etter beste plassering: 18, 14, 12, 8, 6 og 2 for uplassert. Løpene vil være åpne for alle amatørryttere, men bare NoARKs medlemmer kan samle poeng. Beste rytter sammenlagt får en gave/gavekort. Poeng i seriene beregnes fra den dagen medlemsskap i NoARK er betalt.

Sist oppdatert: etter løpene 18.september

NoARK amatørserie 2019

Navn12345USumAntall løp
Willa S Schou33111212611
Mina Haug511612213
Emilie Finckenhagen122268213
Jana Kolackova111255610
Camilla Graver11122507
Linda Dahl2113487
May Elin Fjellheim1312467
Silje Strand24446
Karolin Petterson214407
Emma Nordin111263
Linn Christine Arntzen11162
Vilde Svenkerud Wickmann121

Øvrevoll Hestesport Cup 2019

Navn12345USumAntall løp
Mina Haug2362
May Elin Fjellheim111223
Willa S Schou12183
Linda Dahl1141
Linn Christine Arntzen1141
Camilla Graver11142
Emilie Finckenhagen21143
Jana Kolackova121
Silje Strand121

PA Minibuss Cup 2019

Navn12345USumAntall løp
Mina Haug12223
Silje Strand1181
Jana Kolackova11162
Emilie Finckenhagen12163
Camilla Graver11141
May Elin Fjellheim181
Emma Nordin161
Linda Dahl161
Karolin Pettersson121

Øvrevoll Hesteeierforenings Klokkeserie 2019

Navn12345USumAntall løp 
Emilie Finckenhagen1181
Willa S Schou1141
Karolin Petterson181
Jana Kolackova161
Mina Haug121
Linda Dahl121

Mest seirende amatørrytter 2019*

Navn123PremiesumAntall løp
* Alle amatørløp regnes med, uansett medlemsskap i NoARK.

Statistikk 2018

Statistikk 2016

Statistikk 2017

Statistikk 2015

Statistikk 2014

Statistikk 2013

Statistikk 2012

Statistikk 2011

Statistikk 2010

Statistikk 2009