Statistikk

NoARK har flere serier som går gjennom løpssesongen i tillegg til selve amatørchampionatet i regi av Norsk Jockeyklub. Vi legger ut oppdatert statistikk fortløpende. Poengfordelingen i NoARKs cup-er er som følger etter beste plassering: 18, 14, 12, 8, 6 og 2 for uplassert. Løpene vil være åpne for alle amatørryttere, men bare NoARKs medlemmer kan samle poeng i seriene. Beste rytter sammenlagt i seriene får en gave/gavekort. NoARKs amatørserie gjelder alle amatørløp.

OBS: Poeng i seriene beregnes fra den dagen medlemsskap i NoARK er betalt.

Oppdatert etter siste løpsdag 17.11

NoARK amatørserie 2022

Navn12345USumAntall løp
Ida Tandberg31331614617
Fernando Manzo23123212813
Mie Blichfeldt4111311210
Emilie Finckenhagen2214610815
Frida Sandbraaten321211049
Michelle Rosenqvist11223789
Jana Kolackova11112546
Viktoria Aurora Hughes1211525
Charlotta Ericsson1214528
Finn Kristiansen1123507
Linda Dahl1122366
Mai Elin Fjellheim114306
Benedikte Rånes12103
Tonje Sørvang363
Evelina Rönnlund242
Michelle Palmberg242
Linn Mangen Hjellnes121
Sofie Langslet121

Høymyr Hesteutstyr Cup 2022

Navn12345USumAntall løp
Ida Tandberg11112546
Fernando Manzo2111445
Frida Sandbraaten21423
Emilie Finckenhagen1121405
Finn Kristiansen111343
Mie Blichfeldt11202
Michelle Rosenqvist11202
Linda Dahl111163
Jana Kolackova11142
Viktoria Aurora Hughes1121
Tonje Sørvang242
Mai Elin Fjellheim121
Finn Kristiansen121
Charlotta Ericsson121

Øvrevoll Hesteeierforenings Klokkeserie 2022 - endelig resultat

Navn12345USumAntall løp
Mie Blichfeldt1111524
Emilie Finckenhagen122505
Ida Tandberg1112425
Michelle Rosenqvist112304
Charlotta Ericsson111283
Jana Kolackova11202
Fernando Manzo11202
Frida Sandbraaten11142
Linda Dahl161
Finn Kristiansen161

Mestseirende amatørrytter 2022*

Navn123
Mie Blichfeldt411
Frida Sandbraaten320
Ida Tandberg313
Fernando Manzo231
Emilie Finckenhagen220
Jana Kolackova111
Finn Kristiansen110
Viktoria Aurora Hughes102
Emelie Gustafsson023
Charlotta Ericsson012
Michelle Rosenqvist012
Nicolas Vega011
* Alle amatørløp regnes med, uansett medlemsskap i NoARK.

PA Minibuss Cup 2022 - endelig resultat

Navn12345USumAntall løp   
Fernando Manzo111383
Viktoria Aurora Hughes111323
Mie Blichfeldt12223
Frida Sandbraaten11162
Ida Tandberg11142
Michelle Rosenqvist1121
Mai Elin Fjellheim11102
Emilie Finckenhagen1182
Linda Dahl181
Finn Kristiansen161
Charlotta Ericsson121
Linn Mangen Hjellnes121

Statistikk 2021

Statistikk 2020

Statistikk 2019

Statistikk 2018

Statistikk 2017

Statistikk 2016

Statistikk 2015

Statistikk 2014

Statistikk 2013

Statistikk 2012

Statistikk 2011

Statistikk 2010

Statistikk 2009