Statistikk

NoARK har flere serier som går gjennom løpssesongen i tillegg til selve amatørchampionatet i regi av Norsk Jockeyklub. Vi legger ut oppdatert statistikk fortløpende. Poengfordelingen i NoARKs cup-er er som følger etter beste plassering: 18, 14, 12, 8, 6 og 2 for uplassert. Løpene vil være åpne for alle amatørryttere, men bare NoARKs medlemmer kan samle poeng. Beste rytter sammenlagt får en gave/gavekort. Poeng i seriene beregnes fra den dagen medlemsskap i NoARK er betalt.

Sist oppdatert: etter løpene 31. oktober 

NoARK amatørserie 2019

Navn12345USumAntall løp
Willa S Schou43121616017
Mina Haug5211815217
Emilie Finckenhagen3232712817
Jana Kolackova411259813
May Elin Fjellheim43239012
Camilla Graver212327810
Linda Dahl2114508
Karolin Petterson2114468
Silje Strand24446
Emma Nordin121324
Viktoria Aurora Hughes2242
Linn Christine Arntzen13204
Michelle Rosenquist12183
Vilde Svenkerud Wickmann121

Øvrevoll Hestesport Cup 2019

Navn12345USumAntall løp
Mina Haug21483
Emilie Finckenhagen122345
Willa S Schou113285
May Elin Fjellheim112244
Camilla Graver21223
Michelle Rosenquist11162
Jana Kolackova11162
Linda Dahl1141
Linn Christine Arntzen1141
Viktoria Aurora Hughes1121
Karolin Petterson161
Silje Strand121

PA Minibuss Cup 2019

Navn12345USumAntall løp
Mina Haug12223
Silje Strand1181
Jana Kolackova11162
Emilie Finckenhagen12163
Camilla Graver11141
May Elin Fjellheim181
Emma Nordin161
Linda Dahl161
Karolin Pettersson121

Øvrevoll Hesteeierforenings Klokkeserie 2019

Navn12345USumAntall løp 
Willa S Schou112364
Mai Elin Fjellheim21303
Emilie Finckenhagen11262
Mina Haug13204
Jana Kolackova11202
Camilla Graver1141
Viktoria Aurora Hughes1121
Karolin Petterson181
Emma Nordin161
Linda Dahl242
Linn Christine Arntzen121

Mest seirende amatørrytter 2019*

Navn123PremiesumAntall løp
* Alle amatørløp regnes med, uansett medlemsskap i NoARK.

Statistikk 2018

Statistikk 2016

Statistikk 2017

Statistikk 2015

Statistikk 2014

Statistikk 2013

Statistikk 2012

Statistikk 2011

Statistikk 2010

Statistikk 2009