Statistikk

NoARK har flere serier som går gjennom løpssesongen i tillegg til selve amatørchampionatet i regi av Norsk Jockeyklub. Vi legger ut oppdatert statistikk fortløpende. Poengfordelingen i NoARKs cup-er er som følger etter beste plassering: 18, 14, 12, 8, 6 og 2 for uplassert. Løpene vil være åpne for alle amatørryttere, men bare NoARKs medlemmer kan samle poeng i seriene. Beste rytter sammenlagt i seriene får en gave/gavekort. NoARKs amatørserie gjelder alle løp unntatt Ladies Cup,

Poeng i seriene beregnes fra den dagen medlemsskap i NoARK er betalt.

Oppdatert etter løpene 23. september 2020.

NoARK amatørserie 2020

Navn12345USumAntall løp
Emilie Finckenhagen32211613215
Ida Tandberg2314212612
James Fitzmaurice21221410412
Ingrid Vik24239811
Linn Christine Arntzen21211847
Mai Elin Fjellheim1111156810
Linda Dahl21123669
Jana Kolackova21175611
Cicero Lemos1211565
Thea Hildebrandt121324
Viktoria Aurora Hughes373210

Øvrevoll Hesteeierforenings Klokkeserie 2020

Navn12345USumAntall løp
Ida Tandberg21303
Linn Christine Arntzen11262
James Fitzmaurice111263
Emilie Finckenhagen111223
Cicero Lemos11202
Mai Elin Fjellheim11142
Ingrid Vik11142
Linda Dahl121
Jana Kolackova121
Viktoria Aurora Hughes121

Øvrevoll Hestesport Cup 2020 - endelig resultat

Navn12345USumAntall løp
James Fitzmaurice1121505
Ingrid Vik1211485
Ida Tandberg1111364
Cicero Lemos11302
Emilie Finckenhagen112304
Linda Dahl11202
Linn Christine Arntzen1181
Mai Elin Fjellheim 11162
Thea Hildebrant21143
Jana Kolackova13124
Viktoria Aurora Hughes12103

PA Minibuss Cup 2020 - endelig resultat

Navn12345USumAntall løp
Emilie Finckenhagen111383
Jana Kolackova111243
Ingrid Vik1141
Linn Arntzen11142
Mai Elin Fjellheim12123
Viktoria Aurora Hughes2122
Linda Dahl121

Mestseirende amatørrytter 2020*

Navn123
Cicero Lemos422
Emilie Finckenhagen332
Ida Tandberg331
James Fitzmaurice312
Linn Christine Arntzen214
Mai Elin Fjellheim111
Thea Hildebrandt110
Michelle Palmberg100
Ingrid Vik024
Linda Dahl021
Jana Kolackova021
* Alle amatørløp regnes med, uansett medlemsskap i NoARK.

Statistikk 2019

Statistikk 2018

Statistikk 2016

Statistikk 2017

Statistikk 2015

Statistikk 2014

Statistikk 2013

Statistikk 2012

Statistikk 2011

Statistikk 2010

Statistikk 2009