Statistikk 2019

NoARK amatørserie 2019

Navn12345USumAntall løp
Willa S Schou43121616017
Mina Haug5211815217
Emilie Finckenhagen3232813018
Jana Kolackova411259813
May Elin Fjellheim43239012
Camilla Graver212428411
Linda Dahl2214589
Karolin Petterson2114468
Silje Strand24446
Viktoria Aurora Hughes3363
Emma Nordin121324
Linn Christine Arntzen13204
Michelle Rosenquist13204
Vilde Svenkerud Wickmann121

Øvrevoll Hestesport Cup 2019

Navn12345USumAntall løp
Mina Haug21483
Emilie Finckenhagen123366
Willa S Schou113285
Camilla Graver22284
May Elin Fjellheim112244
Viktoria Aurora Hughes2242
Linda Dahl11222
Michelle Rosenquist12183
Jana Kolackova11162
Linn Christine Arntzen1141
Karolin Petterson161
Silje Strand121

PA Minibuss Cup 2019

Navn12345USumAntall løp
Mina Haug12223
Silje Strand1181
Jana Kolackova11162
Emilie Finckenhagen12163
Camilla Graver11141
May Elin Fjellheim181
Emma Nordin161
Linda Dahl161
Karolin Pettersson121

Øvrevoll Hesteeierforenings Klokkeserie 2019

Navn12345USumAntall løp 
Willa S Schou112364
Mai Elin Fjellheim21303
Emilie Finckenhagen11262
Mina Haug13204
Jana Kolackova11202
Camilla Graver1141
Viktoria Aurora Hughes1121
Karolin Petterson181
Emma Nordin161
Linda Dahl242
Linn Christine Arntzen121

Mest seirende amatørrytter 2019*

Navn123PremiesumAntall løp
Willa Schou53118457918
Mina Haug52116183417
Emilie Finckenhagen302 99 18218
Emelie Gustafsson222 84 55713
Michelle Rosenqvist110 34 9687
Thea Hildebrandt110 54 9252
Sofia Presits110 37 4403
Emma Nordin100 25 3444
Malva Blademo100 24 2502
Alina Øhgren100 23 0401
* Alle amatørløp regnes med, uansett medlemsskap i NoARK.

Statistikk 2019

Statistikk 2018

Statistikk 2016

Statistikk 2017

Statistikk 2015

Statistikk 2014

Statistikk 2013

Statistikk 2012

Statistikk 2011

Statistikk 2010

Statistikk 2009