Statistikk 2020

NoARK amatørserie 2020

Navn12345USumAntall løp
Ida Tandberg2444217616
Emilie Finckenhagen32221914619
James Fitzmaurice21222611415
Linn Christine Arntzen312211109
Ingrid Vik243310612
Linda Dahl1311239811
Viktoria Aurora Hughes111387814
Mai Elin Fjellheim1111187413
Cicero Lemos1212626
Jana Kolackova21175611
Thea Hildebrandt121324
Mille Gjerdalen11262

Øvrevoll Hesteeierforenings Klokkeserie 2020

Navn12345USumAntall løp
Ida Tandberg221545
Linn Christine Arntzen22524
James Fitzmaurice122345
Emilie Finckenhagen113265
Cicero Lemos111263
Linda Dahl11202
Viktoria Aurora Hughes12183
Mai Elin Fjellheim12163
Ingrid Vik11142
Mille Gjerdalen181
Jana Kolackova121

Øvrevoll Hestesport Cup 2020

Navn12345USumAntall løp
James Fitzmaurice1121505
Ingrid Vik1211485
Ida Tandberg1111364
Cicero Lemos11302
Emilie Finckenhagen112304
Linda Dahl11202
Linn Christine Arntzen1181
Mai Elin Fjellheim 11162
Thea Hildebrant21143
Jana Kolackova13124
Viktoria Aurora Hughes12103

PA Minibuss Cup 2020

Navn12345USumAntall løp
Emilie Finckenhagen111383
Jana Kolackova111243
Ingrid Vik1141
Linn Arntzen11142
Mai Elin Fjellheim12123
Viktoria Aurora Hughes2122
Linda Dahl121

Mestseirende amatørrytter 2020*

Navn123
Cicero Lemos422
Ida Tandberg344
Emilie Finckenhagen332
Linn Christine Arntzen314
James Fitzmaurice312
Linda Dahl131
Mai Elin Fjellheim111
Viktoria Aurora Hughes111
Thea Hildebrandt110
Michelle Palmberg110
Mille Gjerdalen100
Ingrid Vik024
Jana Kolackova021
* Alle amatørløp regnes med, uansett medlemsskap i NoARK.

Statistikk 2020

Statistikk 2019

Statistikk 2018

Statistikk 2017

Statistikk 2016

Statistikk 2015

Statistikk 2014

Statistikk 2013

Statistikk 2012

Statistikk 2011

Statistikk 2010

Statistikk 2009